Su Yumuşatma Sistemi

endüstriyel su aritma cihazları

endüstriyel su aritma cihazları

Su yumuşatma sistemleri Bu işletmeyi kurmadan önce açıkça söylemek gerekirse çok fazla bilgim olan bir konu değildi. Ama yapmak istediğimiz iş için olmazsa olmaz olduğunu fizibilite çalışması yapınca öğrendim. konserve yiyecek üreten fabrikamız için, Konservenin içine konulacak olan bakliyatın yıkanması, bazılarının ise günlerce suda bekletilmesi gerekiyordu. Bu sebepten dolayı kireçli ve içinde bakteri olan şebeke suyunu kullanamazdık.

Ekibimle beraber araştırmalarım sonucunda. Türkiye’de en iyi su arıtma sistemlerini Spring Water firmasının kurduğunu öğrendim. Spring Water ile iletişime geçtik. Ve Endüstriyel su arıtma sistemleri konusunda bize yol gösterecek bir ekip yönlendirdiler. Ekip gelince bizimle beraber fabrikanın çalışma sistemi. Üretmek istediğimiz günlük hedeflerimiz için kullanmamız gereken su miktarı gibi konularda bizimle beraber çalışma yaptılar.  Sanki bizim ekibimiz gibi özenli bir şekilde bize en uygun su yumuşatma sistemini eksileriyle artılarıyla değerlendirerek beraber belirledik.

Sonrasında Çok profesyonel bir şekilde gelip Su yumuşatma sistemini kurdular. Bizim hiçbir şey yapmamız gerekmediğini cihazın periyodik bakımlarını ve filtre tarihlerini bizim için kendilerinin takip edebileceklerini söylediler.

Kesinlikler en iyi su yumuşatma sistemi Spring Water Su yumuşatma sistemi.