endüstriyel su arıtma

Ravent Su Arıtma Cihazı

ravent su arıtma servisiPiyasada Bulunan Bir çok su arıtma cihazı markası arasından şüphesiz en iyilerinden biri olan Ravent Su Arıtma Cihazlarının. Türkiye Genelinde Servis Hizmetini Spring Water Firması Olarak Büyük Bir Titizlikle Yerine Getirmekteyiz. Ravent Su Arıtma Cihazınızlarının Çalışmas Prensibi Reverse Osmosis System olduğu iççin Ana Filtlerinizi  veya cihazınızla ilgili başka bir sorunu Ravent Su Arıtma Servisi nden Başka Bir servise İşlem yaptırmanız halinde. Satışta Firmanın size vermiş olduğu 2 yıl full garanti  koşulunu ihlal etmiş oluyorsunuz. Bu konuyu özellikle belirtmek istedim.

Ravent Su Arıtma Cihazlarının üretmiş olduğu suyun kalitesi, Ph 8 seviyesindedir. Bu seviyede zengin mineralli alkali su üretebilen farklı bir cihaz bulmak maalesef ülkemizde çok zor. Çoğu Su arıtma cihazının ilk bağlnatısında suyun kalitesi ve sertliği bu belirttiğimiz noktalarda olsa bile, Çok çabuk bir şekilde suyun kalitesi düşmektedir. Ravent Su Arıtma Cihazları kurulumu yapıldıktan sonra, Filtre değişim süresine kadar aynı kalitede su vermeye devam etmektedir. 

Ravent Su Arıtma cihazlarını incelemek için Buradan e-ticaret sitemize ulaşabilirsiniz. Ya da aşağıdaki Numaralardan bize ulaşabilir, Su Arıtma Cihazlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Spring Water Sağlıklı Günler Diler.

 

endüstriyel su arıtma