En iyi Su Arıtma Cihazı

 

Biz 81 il’de faaliyet gösteren bir restoran Kuruluşuyuz.

images

images

Yaklaşık 5 yıl önce Spring Water ile Firmamızın Satın alma departmanından bir çalışanımız bir fikir ile geldi. Restoranlarımızda Spring Water Su arıtma cihazlarını kullanırsa, yıllık Giderimiz azalacak kar oranımız artacak diye küçük bir araştırmadan sonra Karar verdik anlaşmamızı yaptık ve cihazların kurulumunu yaptırdık. 5 yıldır tek bir şubemiz de herhangi bir sıkıntı olmadan ürünlerinizi kullanıyoruz.

Şubelerimizin son 5 yılda neredeyse ikiye katlamamızın  en büyük destekçilerinden birisiniz. sizlere verdiğiniz hizmetten, ürününüzün arkasındaki duruşunuzdan dolayı tebrik ediyorum. bir Türk firması olmanız ayrıca hoş bir duygu uyandırıyor insanın içinde. Kendi evimde de kullandığım bu ürünü, Tüm arıtma cihazı almayı düşünenlere şiddetle tavsiye ediyorum.

Şubelerimiz deki su kullanım miktarı doğal olarak evimizdeki kullanıma nazaran çok daha fazla Ama bize öyle çözümler öyle ürünler sundular ki. seçim yapmak ta zorlandık.  Bir Türk Firmasının bu denli güzel hizmet verebileceğini kendim görmesem inanmazdım. 81 ildeki şubelerimize 48 saat içerisinde tüm cihazlar kullanıma hazırlandı.

En iyi Su Arıtma Cihazı Ünvanını Hak ediyorsunuz, Elinize Emeğinize Sağlık.