Endüstriyel Su Arıtma Servisleri

 

 

endüstriyel su aritma cihazları

endüstriyel su aritma cihazları

Endüstriyel Su Arıtma Servisi olan Spring Water firması ile geçen ay çalışma fırsatımız oldu.  30 yıllık geçmişi olan firmamız bünyesine ek bir üretim binası projemiz için gerekli olan su yumuşatma ve atık su arıtma sistemleri için Bazı firmalardan iş teklifi hazırlamalarını istedim. Gelen tekliflerin hepsinde bizim bu i için ayırmış olduğumuz bütçenin  biraz üstündeydi. Kendi aramızda gelen tekliflerden birine karar vermek için toplantı  yaptık.

Toplantı esnasında teklifleri konuşur iken çaycımız Erdal abi, Ben bir yönetici olarak tüm çalışanlarımla her daim arkadaş gibi olmaya çalışmışımdır. Bu sebepten dolayı, Erdal abi de çekinmeden toplantı esnasında müdürüm eğer su arıtma su arıtma sistemleri ile ilgili bir firma arıyorsanız, Benim Kayınço bu işi yapıyor bir çağırayım isterseniz, dedi. Ben de tamam dedim, Ertesi Gün Yeni Projemiz için kurulum yapacağımız binaya gelmesini söyledim.

Öğle Saatlerinde beni aradı ve geldiklerini söyledi, yakın olduğu için bende hemen yeni binaya geçtim. Binanın önünde Spring Water Su arıtma sistmleri yazan bir araç vardı. Adı Özgür olan bu kişiyle binanın iç kısmını sistemin kurulmasını istediğimiz bölümü gezdik. Ben anlatır iken elindeki A4 e notlar alıyordu. Sonrasında hesap makinesi ile bir hesaplama yaptı ve bir fiyat çıkardı. Vermiş olduğu fiyat bizim bütçemizin altındaydı. Bende sordum biz başka firmalardan da teklif aldık, Verdikleri tekliflerin hepsi Yüksekti dedim.

Özgür Bey de bana kendilerinin Türk firması olduğu, Diğer firmaların Hepsinin yurt dışı firması olduğunu servislerinin Türkiye’nin, her ilçesinde bulunmadığını,  Ve Yedek parçalarının da ithal yollardan temin edildiği için, Fiyatlarının Her daim daha yüksek olduğunu söyledi. Bende Spring Water firmasından alınan Teklifi de iş ortaklarıma iletip, bu firmaya işi yaptırmayı düşündüğümü söyledim.

Bir sonraki gün Spring Water firmasını aradım, Özgür bey ile görüşüp vermiş olduğu fiyatta muabık olduğumuzu ve işe ne zaman başlayabileceklerini Sordum. öncesinde Bizim Bina ile ilgili yapmamız gereken prosedürlerin olduğunu onlar tamamlanınca işe başlayabileceklerini söylediler.

Nitekim Ek binamız yaklaşık 6 aydır, Endüstriyel Su Yumuşatma Ve Atık Su Arıtma Sistemi ni kullanıyoruz. Ve Hiçbir sorun yaşamadık. Kesinlikle Endüstriyel su arıtma sistemleri ni ihtiyacınız var ise, Spring Water Firmasına Ulaşmanızı Tavsiye Ederim.