Rotoflow Özellikli Pompalar

 

Rotoflow Özellikli pompa denmesinin sebebini açıklayalım öncelikle. Rotoflow Akıcı ve zor akıcı maddelerin karışmasını sağlayan bir teknolojidir. Bu teknolojinin Fluid O Tech ürünleri içerisinde olmasının da, en büyük sebeplerinden biri budur.

Fluid O Tech Pompalar, Aslına Bakarsanız pompa demesek daha doğru olur. Çünkü Fluid O Tech Ürünleri Bir pompadan her daim daha fazlasını yapmaktadır.

Nedir Peki Bu daha fazlası Diye Sorabilirsiniz?

İlk olarak Ürün üzerinden içerisinden geçen sıvının (suyun) Basıncını ayarlamanız Mümkündür.

İkinci özelliği İse Her ihtiyaca yönelik Farklı Seçenekler sunmasıdır. 100lt den 1000 lt ye kadar, İhtiyacınız Olan Sıvının üretildiği Sistemden Sizin çalışmaktan olan makinelerinize Üretilen sıvının Karşım Değerini, Ne kadar hızla geleceğini ayarlamanızı sağlar, Bu da Kullandığınız ürünlerin ömrünü uzatmakla kalmaz, Ekstra tasarruflu çalışmasını sağlar.

Bu İkinci özellikle bahsetmiş olduğum Karışım değeri, Rotoflow özelliğini temsil etmektedir. Aslına bakarsanız. Rotoflow, Bir kaç Sıvının karışım esnasında birbirleriyle olan etkileşiminde her sıvının aynı değerde, Ya da sizin istediğiniz özel değerlerde karşımını sağlar.

Fluid O Tech, Dünyaca Kendini kanıtlamış bir markadır. İtalya’dan Japonya’ya kadar Bir çok ülkede 200 den fazla üretim yeri olduğu biliniyor.

Fluid O Tech Pompaların farklı ihtiyaçlara farklı çözümler sunduğunu söylemiştik, En önemlilerden bir tanesi. Ürünün Çelik ve Pirinç gövde seçeneklerine sahip olması. Bu seçenekler, Üretilen sıvının pompaya zarar vermemesi için konumlandırılmıştır. Kimi sıvılar çeliğe kimileride Pirince zarar verebilir. bu durumda Gövde seçeneğini mevcuttur.

Rotoflow Karıştırıcının iç kısmıda Karbon maddeden üretilmiştir. Su Dahil olmak üzere Bir Aklınıza gelebilecek bir çok sıvının asla etki edemediği bir madde olduğundan. Cihazı Gönül Rahatlığı ile alıp kullanabilirsiniz.

Konu İle İlgili Olarak Aklınıza Takılan ve Sormak istediğiniz bir ko olursa eğer bize aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Firmamıza Ait diğer ürünlerimizi incelemek için e-ticaret sitemizi aşağıdaki bağlantıdan ziyaret edebilirsiniz.

Spring Water Sağlıklı Günler Diler.