Endüstriyel Su Arıtma Sistem Kurulumu Nasıl Yapılır?

Endüstriyel Su Arıtma Tesisi

Endüstriyel su arıtma sistemleri üretim yapan işletmenin büyüklüğüne ve faaliyet konusuna göre değişiklik göstermektedir. Genel hatlarıyla anlatmak gerekirse, İşletmenin Arıtılmış su ihtiyacını belirlemek için, Bir çok veriye ihtiyaç duyulmaktadır. Bu veriler elde edilmeden, Sizin işletmeniz için şu miktarda su yeterli olur demek yanlış olur.

Atık Su Arıtma Tesisi

İşetmenin faaliyet konusu, Üretim hacmi, çalışan kişi sayısı ve Arıtılmış su ile çalışan makinelerin dahil edilmesi ile kaba taslak bir hesap çıkartılabilir, fakat net veriyi işletmenin üretim döngüsünü inceleyince elde edebilirsiniz. Aynı zamanda Sadece Arıtılmış su ihtiyacını değil,  Üretimden sonra çıkan atık suyunda 2872 sayılı çevre konununda belirtilen koşullara göre arıtılması ve bu şekilde atık haline getirilmesi gerekebilir. Bunun içinde Atık sudan örnek alıp incelendikten sonra. Atık su arıtma tesisi için gerekli sistem belirlenir.

Endüstriyel su arıtma ve atık su arıtma konuları ile ilgili tüm sorularınız için bize aşağıdaki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

 

 

spring-alışveriş