Endüstriyel Su Arıtma Servis

Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri

endüstriyel su aritma cihazlarıFirmamız da kullandığımız Su yumuşatma ve atık su arıtma sistemleri son bir yıldır o kadar çok problem çıkardı ki. Yeni bir sistemin yarı ücretini su arıtma servislerine verdik desem yalan söylemiş olmam.

Bu konu üzerine genellikle firmamızda ki sistemi kuran firmanın teknik servisi gelip parça değişimi filtre değişimi arıza gibi işlemler de onlar müdahale ederlerdi. Ama son bir yıldır bizden servis ve parça ücreti adı altında aldıkları ücret neredeyse yeni bir sistemin tutarı kadar olmuştur. Bu işten şüphelenen patronumuz başka bir servis çağırın gerekirse sistemi komple değiştirelim dediler. Bende Bir arkadaşıma danıştım. O da evinde kullandığı sistemin teknik servisinin çok iyi olduğunu ama firma bazlı bakım onarım yapıp yapmadıklarını sor istersen dedi. numarayı aldım ve Spring Water’a bu şekilde ulaştım.

Aynı gün gelip sistemi incelediler. ve bize değişiklik yapılması gereken bir kaç kısım söylediler. bu değişiklikleri yaptıktan sonra sistem size filtre değişimden başka bir maliyet çıkarmadan çalışmaya devam edecektir dediler.

Peki dedik ve işlemi yaptılar. Bir kaç parça söküp yerine başka parçalar koydular. Cidden servisin söylediği gibi tekrar hiçbir arıza problem olmadı. İnsanın aklına bu şekilde olunca bin bir türlü şey geliyor. Bundan Sonra Endüstriyel Su arıtma Sistemlerinde Nerede olursa olsun Spring Water’ın verdiği hizmete her zaman kefilim