AquaBir Su Arıtma Servisi

AquaBir Su Arıtma

http://endustriyelsuaritma.org/

AquaBir Su Arıtma cihazlarının Türkiye Geneli Satışını Yapan Firma Olan Spring Water su Arıtma Firması, AquaBir Su Arıtma Cihazlarını 2 yıl tam garanti kapsamında satışa sunmaktadır. Spring Water güvencesinde olan AquaBir Su Arıtma cihazlarını Türkiye’nin neresinde olursanız olun İnternet üzerinden veya aşağıdaki telefon numaralarımızı arayarak satın alabilirsiniz. 

Dünya çapında güvenli ve sağlıklı olduğunu kanıtlamış olan su arıtma cihazlarını Bünyesinde barındıran Spşrng Water su arıtma firması her geçen gün Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için tüm gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

AquaBir Su Arıtma cihazları piyasada bulabileceğiniz en iyi su arıtma cihazlarından biridir. kapalı kasa su arıtma cihazı olan AquaBir Su Arıtma cihazı 12 LT. su depolama kapasitesine sahiptir. Inline Filtre sistemi kullanan AquaBir Su Arıtma cihazları, PH 8,5 değerinde su üretimi yapmaktadır. AquaBir Su Arıtma cihazları PH 8,5 değerinde su üretebilmek için Reverse Osmosis System ile çalışır. Reverse Osmosis System (Ters Ozmos Sistem) kullanarak Sağlıklı ve güvenilir su üretir. 

AquaBir Su Arıtma Servisi,AquaBir Su Arıtma Cihazı