Gölbaşı Su Arıtma Servisi

endüstriyel su aritma cihazları

Ankara Gölbaşı‘nda çok güzel küçük bir dağ evimiz var ailecek Ankara’nın Keşmekeşinden Sıkıldığımız da sürekli Gölbaşın’da bulunan dağ evimize gidiyoruz. Ama burası için iki büyük sorunumuz vardı. Birisi eve çıkan dağ yolu diğeri de sular yüzünden sürekli evdeki çamaşır ve bulaşık makinesinin bozulması.Yer çok yüksekte ve araba çıkmasınında zor olmasından dolayı. servis gelmiyor. Her sene beyaz eşyayı yenilemek zorunda kalıyoruz.

Eşim geçen hafta bu işe bir çözüm bulduğunu söyledi. Yumuşatma sistemi kurduracağız eve ve bundan sonra evdeki beyaz eşya ile uğraşmak zorunda kalmayacağız dedi. Bana iyi bir sistem bakar mısın İnternet’ten dedi. Bende Araştırmaya başladım.Yumuşatma Sistemi Kurabilen çok fazla firma olmadığını öğrendim. Yumuşatma sisteminin özelliklerini okudum vs. Sonrasında. en büyük derdimiz olan Ankara Gölbaşı‘na gelip bu sistemi kurabilecek bir firma. İki firmayla telefonda görüştüm. Ankara da servislerinin olmadığını, kargo ile gönderebileceklerini söylediler.

Sonra Spring Water’ı aradım Konuştuğum kişi o kadar ilgiliydi ki anlatamam. Adresi aldılar. Fiyatta yardımcı oldular. Bir kısmını peşim bir kısmını kredi kartına böldüler. İki gün sonrasında Cumartesi günüde bizimle beraber iki araç dağ evine çıktık. Yumuşatma sisteminin kurulumunu yaptılar. Tüm evin şebeke suyunu neredeyse İçebileceğimiz kıvama getirdiler. Servis o kadar iyiydi ki anlatamam.

Sonrasında Ankara’nın içimde bulunan evimize de su arıtma cihazı kurulumu yaptırdık. Keşke Daha önce kurdursaymışız.

Ankara Gölbaşı Su Arıtma Servisi ne çok teşekkür ediyorum. bundan sonra her yıl beyaz eşya almak zorunda kalmayacağız.